MOKYMAI – KELIAUJANTIS ARISTAVĖLĖS DVARAS

Kviečiame jus į projekto „Keliaujantis Aristavėlės dvaras” nemokamų nuotolinių mokymų ciklą ir siunčiame liepos mėnesio grafiką. Mokymų pradžia 9 val., numatoma trukmė 4 val. Mokymai vyks per Zoom platformą.

07.04 

Tema: Kultūros įstaigų, savivaldybių, vietinių bendruomenių, regionų dialogo skatinimas. Tarpinstitucinis bendradarbiavimas. (Tarpinstitucinio bendradarbiavimo esmė. Tarpinstitucinė sąveika. Tinklų kūrimas ir bendradarbiavimo pradžia. Geroji praktika).
Lektorius: Arturas Einikis, privatus konsultantas ir lektorius, dirbantis valdymo srityje.

07.12 

Tema:Turizmo skatinimas ir mobilių kultūros paslaugų vadyba (Turizmo skatinimas ir istorinės atminties įstaigų misija. Turizmo verslo motyvacija, viešasis interesas ir kultūros paslaugų motyvacija. Kūrybingų paslaugų ir turizmo santykis. Viešoji kultūros paslaugų vertė).
Lektorius: Džiugas Vaičiūnas, kultūros projektų vadybos ir turizmo plėtros ekspertas, konsultantas

07.18 

Tema:Kultūros paveldo išsaugojimas ir panaudojimas bendruomenės poreikiams. (Istorinės rekonstrukcijos esmė, etapai, šaltiniai, užsienio kolegų patirtys. Skirtingų laikotarpių kostiumo rekonstrukcijos subtilybės).
Lektorė: Eglė Kukytė, istorinės rekonstrukcijos ekspertė.

07.26

Tema: Mobilios kultūros paslaugos strategijos kūrimas ir įgyvendinimas (Mobilių kultūros paslaugų vadyba turizmo interesų kontekste. Kultūros paslaugos konkurencingumas ir savarankiškumas).
Lektorius: Džiugas Vaičiūnas, kultūros projektų vadybos ir turizmo plėtros ekspertas, konsultantas.

 

Tęsiant projektą „Keliaujantis Aristavėlės dvaras“ kovo 31 d. ir balandžio 13 d. įvyko nuotoliniai mokymai apie Aristavėlės dvaro istoriją, architektūrą ir kultūrinę vertę. Mokymus vedė architektūros istorikas, architektas, lektorius, architektūros paveldo ekspertas dr. Marius Daraškevičius.

  • Kovo 31 d. 13:00–17:00 val. Tema: Aristavėlės dvaro istorija, raida, tradicijos. (4 valandos) ZOOM platformoje:
  • Balandžio 13 d. 15:00–19:00 val. Tema: Aristavėlės dvaro architektūra ir kultūrine vertė (4 valandos)

ZOOM platformoje: https://us02web.zoom.us/j/82919425235?pwd=b1VLK05CUy9DbTJvZ3IzV00vd1VFZz09