„KELIAUJANTIS ARISTAVĖLĖS DVARAS“ ATVYKSTA Į NORVEGIJĄ

Džiugiai pranešame, kad „Keliaujantis Aristavėlės dvaras“ Lietuvoje apkeliavęs net 10 miestelių išvyksta į savo 11-ąją ir 12-ąją keliones Norvegijoje!

Rugpjūčio 25, 26, 27 dienomis kviečiame susitikti Drammen miestelyje, Bragernes Torg aikštėje, kur visų lauksime įrengtoje mobilioje ir interaktyvioje XVIII a. pab. – XIX a. vid. Aristavėlės dvaro ekspozicijoje, kurioje pakviesime per skirtingus pojūčius – uoslę, skonį, regą, klausą, lytėjimą – pažinti tiek šio Aristavėlės dvaro, tiek apskritai Lietuvos dvarų kultūrą.

„Keliaujantis Aristavėlės dvaras“ – tai projektas, kuris suteikia progą pažinti dvarų kultūrą – jau apkeliavo net 10 Lietuvos regionų, o rugpjūčio mėnesį atvyksta aplankyti dvi lietuvių bendruomenes Norvegijoje. Daugiau apie projektą skaitykite: https://www.llbm.lt/keliaujantis-aristaveles-dvaras…/

Maloniai kviečiame rugpjūčio 25, 26, 27 dienomis susitikti Drammen miestelyje – Bragernes Torg aikštėje, kur visų lauksime 11:00–18:00 val. Edukacijos vyks 13:00, 14:00, 15:00 ir 16:00 val. Prašome į edukacijas registruotis jau dabar šiais kontaktais: rasma.noreikyte@llbm.lt

Kuo kvepia dvare? Koks dvaro patiekalų skonis? Kaip rengdavosi dvariškiai? O ką ten galima pamatyti, išgirsti, paliesti? Atvykite ir sužinosite!